Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, czy można coś zrobić z tym debilem z ucieczkadoraju?
Nie przeszkadzało mi jego życie prywatne bo to jego sprawa. Ale odkąd zaczął publikować szkodliwe, idiotyczne treści (zaczęło się od szczepionek 5g, zniewoleniu i pierdół a skończyło na szkalowaniu ukrainy)
Czy możemy usunąć go z internetu?

https://instagram.com/ucieczkadoraju

#wojna #ucieczkadoraju #debil #onuca #rosja #ukraina
mastodont54 - Cześć mirki, czy można coś zrobić z tym debilem z ucieczkadoraju?
Nie ...

źródło: comment_1647668120iSfyCIRigQf8QcoYftvwkv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 17
@mastodont54 ostatnio z kolegą szurem gadałem i miał podobną retorykę. Niestety nie przegadasz. Masakra. Mam mocne wrażenie że te wszystkie teorie spiskowe podsycali ruskie żeby stworzyć kółko wspólnej dezinformacji i teraz realizują swoją agendę...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy możemy usunąć go z internetu?

@mastodont54: Żonie Damiana, Ajdżin ktoś zadenuncjował TikToka i profil jej usunęli. Ale dziad wycwanił się i założył dla niej nowy na siebie. Tak samo byłoby gdyby usunęliby mu konto na Instagramie, po prostu założy nowe.

PS przez jakiś czas miałem pomysł, aby nabijać się na wykopie z jego teorii spiskowych, jednak stwierdziłem, że on tego tak dużo produkuje, że gdybym sam to tu umieszczał
pelt - >Czy możemy usunąć go z internetu? 
@mastodont54: Żonie Damiana, Ajdżin ktoś z...

źródło: comment_1647730599MN86Ja40eXiF8ubm7D3wwa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pelt: mam wrażenie że to pełnoetatowy idiota, tzn. nie wierze że można być tak głupim dla idei xd
Ale zauważyłem pewną zależność, wszyscy antycovidowi idioci (ci do przesady) konwertują na pożytecznych idiotów kremla xd
Cóż za koincydencja.
  • Odpowiedz