Wpis z mikrobloga

Macie jakieś sposoby, żeby nakręcić proces spawania #tig telefonem? Chodzi o to, żeby ładnie było widać jeziorko, łuk elektryczny wraz z rozgrzana elektroda i porcelanka, mniej więcej jak przez przyłbice, ale bez używania przyłbicy. Dodam, że Xiaomi mi note 11 nie jest w stanie tego uchwycić na trybie auto. Muszę wygrac dyskusje z szanowna małżonka, która uparcie twierdzi, że to nudne i powtarzalne, także kwestia honoru. #spawanie
  • 12
@Pawelczi kolego ten filmik tylko pogorszy Twoją pozycje w tej dyskusji:( jak pokazałem kiedyś szwagrowi filmik z tiga to mi powiedział że on by tak cały dzień nie dał rady powtarzać jedno i to samo:( weź potem tlumacz ze składanie, izometryki, przymusy, formowanie, grupy materiałowe... patrzył jakbym był szampansem co dopasowuje klocki do otworów. Nie wytłumaczysz komuś kto tego nie "czuje" i nie rozumie()
@harry22 chce tylko pokazać jak to wygląda na prawdę, za przyłbica.
No też mi się zdawało z samego początku że to może się nudne okazać ( no i szkółka potrafi faktycznie czasem lekko zanudzić, ogólnie #!$%@? mnie bezproduktywna robota. Wiem że muszę ćwiczyć rękę, ale to nie zmienia faktu xd ) a potem miałem zrobić przetop w pionie na próbkę do uprawnień. Wyszło mi za ponad 60 razem, ale jak już poszło
@harry22 na pewno za rok jak mi się dom zbuduje, to sobie kupię coś taniego do użytku domowego, bo jak się już umie, to zawsze się coś znajdzie do roboty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wtedy dam i powiem " a weź te dwie blaszki złącz, przeciez to banał" xd