Wpis z mikrobloga

Czy Artillery Sidewinder X2 to będzie dobry wybór na pierwszą i pewnie przez długi czas jedyną drukarkę? Drukarka bardziej do hobbystycznego drukowania domowego, czasami do drukowania jakiś elementów do pracy (np. do skrzynek narzędziowych, organizerów). Może czasami bym wydrukował coś z ABS AT do pracy bo słyszałem, że można to robić bez zamkniętej komory.

Raczej nie chciałbym drukarki z którą trzeba dużo kombinować zaraz po otwarciu a z drugiej strony Prusa to trochę nie mój budżet do domowej zabawy.

Jest do kupienia za 1700 zł https://www.geekbuying.pl/pl/drukarka-3d/1671-drukarka-3d-artillery-sidewinder-x2-300300400mm-6106931641108.html

#druk3d
Vojak - Czy Artillery Sidewinder X2 to będzie dobry wybór na pierwszą i pewnie przez ...
  • 7
@Vojak: No nie jest to raczej poziom totalnie bezobsługowej drukarki. Jak dobrze złożysz to nie powinno być większych problemów, ale to jest klasyczna rama portalowa na vslotach. Myślę, że jak na pierwszą drukarkę to i tak będziesz musiał trochę poświęcić czasu, żeby drukowała tak jak chcesz i żeby nie było awarii.
@Varien: no to wiadomo - pracuję jako serwisant więc jakieś podstawowe regulacje, kasowanie luzów przy montażu to nie będzie dla mnie jakaś niemożliwa do wykonania czarna magia ale wolałbym uniknąć sprzętu gdzie po zakupie trzeba jeszcze zainwestować 500-1000 zł by to jakoś drukowało.