Wpis z mikrobloga

W ostatnim poście https://www.wykop.pl/wpis/64457195/#comment-228474159 #!$%@?łem z symetryzmem, za co przepraszam.
Mam inne pytanie jednak do Was. Więc,

Co jest tak naprawdę gorsze? Kto jest większym szkodnikiem? PiS czy Konfa?
Z jednej strony partia PiS mająca w garści niebezpiecznie dużo (w tym prezydent i wtyka do sądownicta + minister zero), która wg wycieku maili spinuje i bada nastroje, ma wielką tubę telewizyjną, etc.
Z drugiej strony, względnie szalonych ludzi (a przynajmniej na tle innych partii), głosząca skrajnie (?) konserwatywne (znowu na tle innych partii) poglądy społeczno-obyczajowe, którzy gubią się we własnych zeznaniach. Plus mający bardzo mały udział w sejmie i jedzie na bandzie progu wyborczego.

O co mi chodzi? Przeglądam sobie posty i niemalże masa postów na #neuorpa, #politka i #4konserwy to głównie wszystko gnicie z konfabulacji. Mam nadzieję, że ta partia (podobnie jak inne korwinowskie partie) przepadną w niepamięć.
Dla mnie krytykowanie tej partii to:
- przerzucanie uwagi na o wiele gorsze rzeczy co odwala obecna partia rządząca, tym bardziej jadąca na zjawisku "rally the flag"
- dawanie #!$%@? o konfę to tylko prosi się o niepotrzebną dyskusję (jak ta)
-- uważam, że nikt już nieironicznie nie agituje tej partii
- ostatnio nawet były wpisy "że pis jest lepsze od konfy" co jest moim zdaniem bardzo niebezpiecznym trendem

TL;DR Przestańcie gadać o konfie, niech zdycha śmiercią naturalną. Nie wierzę w to, że ktoś nieironicznie wierzy w tą partię. PiSiory są przy nim cały czas śmiertelnym niebezpieczeństwem.

inb4, PeŁO gorsze. Nie jest gorsze. PiS bardziej #!$%@? społeczeństwo. Proniemieckie? Zgoda tylko co to ma do rzeczy, gdy obecna partia #!$%@? kraj wycierając sobie mordę flagą i chowa się za krzyżem.

#neuropa #4konserwy #polityka

Co jest gorsze?

  • PiS 33.3% (8)
  • Konfenderacja 29.2% (7)
  • Inna partia (ew. OP to pedał i gówno wie) 37.5% (9)

Oddanych głosów: 24