Wpis z mikrobloga

Panna z #tinder odwołała spotkanie tuż przed bo jest zmęczona, a teraz do mnie pisze, że jednak jest na mieście i jak chce mogę przyjechać. Pomimo że siedzę i piję do ściany to odpisałem, że już ogarnąłem wieczór ze znajomymi i nie będę wychodził. Jak sądzicie? Nie jestem facetem który przebiera w kobietach więc może to błąd, ale kurde, szanujmy się. Nie można tolerować takiego zmieniania zdania co chwila.

#logikarozowychpaskow
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kosmiczny_pies_Kazak: Jako różowa mogę Cię zapewnić, że dobrze zrobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niezależnie od tego czy ta znajomość jest już skreślona czy jeszcze coś z tego może wyjść, to był z Twojej strony jedyny słuszny ruch. Niech Ci się wiedzie Miras, wbrew wypokowym nastrojom na świecie jest masa porządnych Mirabelek, które wskoczą w ogień za ukochanym mężczyzną, obyś znalazł swoją ( ͟ʖ
  • Odpowiedz
Panna z #tinder odwołała spotkanie tuż przed bo jest zmęczona, a teraz do mnie pisze, że jednak jest na mieście i jak chce mogę przyjechać.


@Kosmiczny_pies_Kazak: Miała ugrane coś co było lepsze dla niej niż spotkanie z Tobą, ale jej nie pykło więc jednak już NIE JEST "zmęczona" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Czekaj czekaj, czy ja dobrze rozumiem: to się wydarzyło tego samego dnia?! Typu: byliście umówieni o 18:00, ona to odwołała tuż przed, ale po 19:00 pisze, że...jednak jest na mieście?! Pomimo tego, że przed chwilą jeszcze była zmęczona? Czyli dla Ciebie była zmęczona, ale ze "znajomymi" to już nagle nie? Przecież to jest żałosne smarkactwo. Nie dość, że odwołała tuż przed, to jeszcze Cię oszukała. W cholerę z takimi.
  • Odpowiedz