Wpis z mikrobloga

@Aldib: @agahej: widziałam gdzieś komentarz, że w trailerze w telewizji był ten fragment, jak jedna osoba mówi "hotel" a reszta "paradise" na pożegnanie i że to Klaudia mówiła "hotel", a podobno to osoba odpadająca tak mówi. Ale nie wiem, bo nie ogladam telewizji
@Aldib: tak na prawdę tylko odpadnięcie Mariki by wzbudziło cokolwiek w tym hotelu. Po Karolinie jedynie Klaudia by płakała, bo ona ciągle płacze, Kapsel by na setce powiedział że mu przykro że się przyczynił do tego i Michał miałby doła. Po Klaudii to samo, może Suwak będzie smutny. Jakby odpadł Kuba, myślę że Marika by zmanipulowała sytuacje tak, że suwak by ją wybrał a Klaudia i tak by poleciała
@cospieknego24: Widziałem ten zwiastun w TV i wychodzi, że odpada Klaudia. Pokazali Jaya jak mówi, że lepiej coś czuć niz nie czuć. Ludzie mają myśleć, że odpadła Marika skoro tak mówi. Potem pokazali jak Ken mówi, że lipa i Karolina płacze, więc to chyba prawda z tą Klaudią. Tylko odejście Mariki coś by namieszało w hotelu a tak to lipa. I jeszcze ten powrót Klaudii po co?
@agahej: Teraz wejdą dwie laski bo jedna to będzie parzyście. Ciekawiej by było gdyby odpadła Marika albo Kuba z jej pary a tak dużo się nie zmieni tylko Sevag musi sobie poszukać nowej laski do pary. Nie chce mi się wierzyć, że Ken albo Michał zmienią parę a już tym bardziej Jay, którego Eliza osaczy i będzie miala go tylko dla siebie.