Wpis z mikrobloga

@vectoreast to nie tak działa. Jak firma chce pomóc to nie w ten sposób. Dlaczego Ukrainiec ma płacić mniej niż Polak? I to jeszcze w taki jawny sposób? Polska, czyli my w podatkach przekazujemy ogromną pomoc, rządowo i prywatnie. A taki smyk robi sobie jaja. Mam się czuć gorzej?
o nie tak działa. Jak firma chce pomóc to nie w ten sposób


@kodijak: a dlaczego nie? To najlepszy dla Firmy sposób promocji bo bezpośrednio bierze udział w pomocy. Jeśli czujesz się gorzej bo Firma ze swoich (a nie z Twoich) pieniędzy pomaga potrzebującym to musisz poszukać pomocy psychologa.
@kodijak: Ale Was półgłówków wysypało..
Tak jak pisałem, że 500+ dla Ukraińców wprowadzi niechęć do pomocy bo to kontrowersyjny projekt tak #!$%@? się i jakieś zniżki jest tak #!$%@? żałosne, że brak mi słów.
@sebagit: dlatego ważny jest kontekst. Byłby szum bo dużo trudniej mialbys uzasadnić dlaczego dałeś tam rabat tylko dla Polaków
Tu masz uzasadnienie wojny obok a rabat tylko dla Polaków czym byś uzasadnił?
Oczywiście mógłbyś go zrobić tego co nie można zabronic ale pojawiłyby się oskarżenia o nacjonalizm chyba że zaraz rzucisz jakiś zajebisty powód dlaczego taki rabat miałby być tylko dla Polaków