Wpis z mikrobloga

W półfinale stawiam na JW. ZAKSA ma słabszych rezerwowych na przyjęciu (Żaliński, Staszewski). Generalnie Jastrzębie mają szeroką ławkę

#siatkowka

Na kogo stawiacie w 1/2 LM?

  • ZAKSA 59.1% (13)
  • Jastrzębie 40.9% (9)

Oddanych głosów: 22

  • 5
Wydaje mi się, że ten scenariusz akurat się może ponownie powtórzyć w finale Plusligi, a w Lidze Mistrzów jeszcze będą w stanie pokonać JW, zwłaszcza, że ostatnie 2 mecze bezpośrednie między nimi to był szybki oklep od Zaksy.
@DerMirker: 50% na 50%. W bezpośrednich meczach prowadzi Zaksa, ostatnio mają dołek, ale równie dobrze mogą odpalić. JW zbudowane po meczach z Lube. Ciekawe czy przestaną się te mecze rozstrzygać w 3 setach.
@Aik32fr45yd: ja osobiście bym wolał jakby oba zespoły grały przeciwko włoskim klubom. Jest okazja wtedy zobaczyć raz w roku taką Perugie czy Trentino na żywo i dodatkowo są większe emocje, gdyż cała siatkarska społeczność jednogłośnośnie kibicuje jednej drużynie, a tak w moim odczuciu mecz JSW-Zaksa to swego rodzaju "dzień jak co dzień". A co do hali to też według mnie lepiej się ogląda mecze na mniejszych klubowych halach gdzie czuć atmosferę
źródło: comment_1647596942fr3ts3P401B5iJSog6P4vr.jpg