Wpis z mikrobloga

@akapasappls: nie żałuj prywatnie i weź jakiegoś chłopa, ale takiego co Ci przypadnie do gustu, a nie hipstera w sandałach xD
ewentualnie psychiatra 30 min rozmowy i dziury same się łatają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@akapasappls: racja, analfabetą jestem. No mi chodziło o depresję to medytacja i autohipnoza pomogły. Dwa lata chodzenie do psychologa tylko pogorszyły stan u bliskiej osoby. Jak ja posłuchałem co ona #!$%@? to sam dostałbym depresji.

Klient mi polecał jednego psychologa w przychodni na NFZ, mogę zapytać o nazwisko, ale termin no mówił coś koło 3 lat xS
@akapasappls: weź sprawdź sobie właśnie wioski lub miasta z dobrym i szybkim dojazdem np Radom. Polecam się spieszyć bo teraz pełno osób z Ukrainy będzie szukało pomocy, znając nas rząd dostaną w pierwszej kolejności.
@wypokk_: według badań, psylocybina jest najskuteczniejszą substancja w leczeniu depresji. Chociaż chyba jakoś niedługo kolejne badanie na ruszyć w UK. Możliwe, że dmt będzie lepsze, ale tutaj brak sensownych badań.

@akapasappls: jest jeszcze terapia polem elektromagnetycznym, można to porównać trochę do elektrowstrząsów tylko bez tych efektów ubocznych. Koszt chyba 35 tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@akapasappls: jakbyś miał 35 tys na leczenie to nie byłoby tego wpisu i szukanie po NFZ psychologa. Sprawdź jeszcze uczelnie i punkty naukowe. Może ktoś potrzebuje do doktoratu lub badań pacjenta. Szansę minimalne, ale pomoc chyba najlepsza.