Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NoJakNieJakTak: przy całej pogardzie dla konfy, to jednak dla śMieci wszystko jest jednocześnie proniemieckie i prorosyjskie, co aktualnie nie liże jaj pisowi xD
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: No bo mają jakąś tam małą zbieżność poglądów. Gardzę Konfederacją i jeszcze bardziej Olszańskim ale no nie można ich postawić w tym samym miejscu na osi skrajnych radykałów i Olszański często to im właśnie wypominał, że są zbyt mało radykalni w swoim działaniu. Dlatego nie można pisać, że Olszański=Konfa, to tak jakby pisać, że Nowacki, który jest skrajnym komuchem chcącym powrotu ZSRR to w sumie polska lewica.
  • Odpowiedz
Wojciech Olszański to ma tyle wspólnego z Konfederacją,


@rakiwo: Całkiem przypadkiem Braun wstawił się za Jaszczurem
https://www.newsweek.pl/polska/polityka/posel-grzegorz-braun-poreczyl-za-organizatorow-marszu-w-kaliszu-wojciecha/s74rhde
Całkiem przypadkiem nagrywał w domu należącym do rodziny Korwinów xd
https://www.rp.pl/polityka/art57311-patostreaming-z-dawnego-domu-korwin-mikkego

A tu Korwin przypadkowo przemawia na proteście organizowanym przez jego środowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Normie_Lurker - > Wojciech Olszański to ma tyle wspólnego z Konfederacją,

@rakiwo:...

źródło: comment_1647513031AP3MNSJ1lurpHkKTmGDzSQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Plecie androny. Olszańskiego do Konfederacji zapisał? "Chaniebne słowa o Ukrainie JKMa", ale kiedy? Kilka lat temu, jak nam Lwy na cmentarzu dyktą zakrywali i wieszali flagi UPA na urzędach. Też wtedy mi się to nie podobało i plułem na to. Ja to widzę tak, że pisowski aparatczyk dyskredytuje głównego konkurenta PiSu na prawym skrzydle i tyle. Maciejewski to jest prymitywny propagandysta, wstyd się na niego w ogóle powoływać.
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Nie przypadkiem, nie twierdzę, że nie mają zbieżnych poglądów w niektórych sprawach, twierdzę, że Olszański jest dużo bardziej radykalny niż Konfederacja.
I przez tą radykalność został #!$%@? z domu Korwina, a potem uznany za persona non grata w tych wszystkich bzurskich mediach Konfiarskich jak wrealu czy inne gówna.
  • Odpowiedz
potem uznany za persona non grata w tych wszystkich bzurskich mediach Konfiarskich jak wrealu czy inne gówna.


@rakiwo: i przypadkiem Braun wstawiał się za nim w sądzie, a Korwin przemawiał na jego wiecach xd
Przypominam, że było to już po tym marszu w Kaliszu
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Braun i Korwin wstawi się za każdym kto mówi o plandemii czy żydach więc i jego bronili w imię "wolności"

Obejrzyj, tu masz historię tego człowieka mniej więcej od początku i tam masz nawet pokazane, że w środoiskach nazwijmy to narodowych mają go również za wariata i odklejenca.
rakiwo - @Normie_Lurker: Braun i Korwin wstawi się za każdym kto mówi o plandemii czy...
  • Odpowiedz
Braun i Korwin wstawi się za każdym kto mówi o plandemii czy żydach więc i jego bronili w imię "wolności


@rakiwo: powód do dumy xdd

Obejrzyj, tu masz historię tego człowieka mniej więcej od początku i tam masz nawet pokazane, że w środoiskach nazwijmy to narodowych mają go również za wariata i odklejenca.


@rakiwo: ale to jest kanał opowiadający o memach, to co ty próbujesz tym udowodnić xd
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Może to być kanał o zupce chińskiej ale idealnie zrobił rekonstrukcję historii Jabłonowskiego, ty chyba dalej sądzisz, że rozmawiasz z wyborcą Konfederacji i mnie jakoś obrażasz tymi przytykami w ich stronę, a ja kompletnie mam na nich #!$%@? i gardzę strasznie tą formacją, natomiast jest im tyle do zarzucenia, że nie trzeba robić sztucznych legend jak to Ossadowski i Jabłonowski to ich ludzie.
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Skończeni politycznie z własnej głupoty. Co bardziej rozgarnięci (co tam są tylko ze względu na poglądy ekonomiczne) chyba zwiną żagle i pójdą gdzie indzie albo założą nową partię bez balastu narodowców.
  • Odpowiedz