Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wykupić Eleven Sports przez playera (15 zł) czy bezpośrednio przez Eleven Sports? (16 zł).
Cenowo różnica żadna, pytanie jak działa aplikacja. Z playerem miałem mieszane odczucia.

#f1 #f1eleven #player
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jontek6: w sumie zapomniałem o jednym czynniku. Zdarza mi się też ogladac też na TV a nie tylko na telefonie, więc chyba na kolejny rok zostaje player.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plastic11: player ma chyba tylko 720p. Cofać możesz 2h w trakcie transmisji. Ale wyścigi i treningi dostępne są jeszcze kilka dni jako odcinki serialu F1 xD więc jak przegapisz to możesz obejrzeć.

Aplikacja potrafiła się zacinać więc dopytuje czy jest coś lepszego, czy samo eleven daje radę. W moim przypadku, i tak zostaje chyba z playerem. Mam telewizor 1080p więc jakość transmisji mi nie przeszkadza.
player ma chyba tylko 720p


@Unik4t:
Cofanie 2h mi wystarczy, lepiej mieć zabezpieczenie na ewentualne spóźnienie. Ale to 720p to trochę lipa.
WP Pilot ma dobrą jakość i stabilność ale nie ma cofania
No i nic nie wiemy o Eleven bezpośrednio. Na stronie w FAQ bełkoczą coś o "time shift" ale nie wynika jasno czy mogę cofnąć w czasie transmisji czy dopiero po jej zakończeniu.

Aby z niej skorzystać, wystarczy włączyć
@Unik4t: Ja kupuję Playera bo ma apkę na LG WebOS lub WP Pilot jeśli mogę obejrzeć na żywo i jest akurat promocja 7 dni za darmo na próbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Support Playera mi napisał, że jakość Eleven to 1080p - nie jestem przekonany i brakuje płynności, jak dla mnie wręcz klatkuje w porównaniu z LiveTV. Tak było w poprzednim sezonie, zobaczymy w tym.
Ja kupuję na PilotWP. Apka TV działa zajebiśćie, nie ma reklam.


@majes0: ale jakość kanału eleven na pilotWP to jest dramat. Jeśli oglądasz na dużym TV 4K z bliska to widać różnicę. Też wydaje mi się że płynność gorsza.

@Unik4t: Ja mam w miarę nowy TV Samsunga (Tizen z 2020) i aplikacja eleven to jest dramat. Zapomnij o przewijaniu bo ona tego NIE WSPIERA (na adroid TV apka umożliwia cofanie
@plastic11: eleven bezposrednio 4k i 50fps. Z tym ze te 4k to niski bitrate. Innymi slowy najlepsza jakosc i plynnosc plus mozliwosc cofania bezpośrednio na eleven sports i w ich aplikscji
Jedyny minus to 26sek opoznienia wzgledem wp pilot, choc moze w tym sezonie to ogarną