Wpis z mikrobloga

Wszyscy się chwalą buildami, to i jak się pochwalę. Poszedłem w typowy build jastrzębi. Podobają mi się ataki z powietrza ale bardziej bonus do nich, jaki daje podomka i talizman.
Główna broń, to wymyślny Warhawk Talon (prochy: Square off), druga broń to Raptor Talon (prochy: Golden slam – zapewnia obszarowy atak z powietrza, bo wiecie bonus ;).
Druga ręka to Spiked Cestus (idealny na górników. Prochy do parowania ciosów) oraz tarcza z odwróconym jastrzębiem. Ważną bronią są też noże Kukri, które przy tej wartości DEX zadają około 300 damage. Dopełnieniem tego co mam na sobie są duchy Warhawk Ashes.
Mam zamiar dobić do 80 poziomu i na nim zostać.
Idzie mi całkiem nieźle i jestem bardzo zadowolony z mojego jaszczembia.
Staty w komentarzu.
Jak by coś to mój nick: [Y] Jaszczomb
#eldenring #darksouls #ps5
sebeq77 - Wszyscy się chwalą buildami, to i jak się pochwalę. Poszedłem w typowy buil...

źródło: comment_1647504780PLAUQFGk4NobzrrrLhWqmo.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@sebeq77: przy broni ulepszonej do +17 możesz chyba spokojnie wyższy level sobie wbić, ja mam SL69 i broń na +8 bez żadnych ulepszeń ponurymi kamieniami i zasadniczo do Radhana matchmaking działał i widziałem wszędzie pełno znaków przyzywania, no ale to jest dalej dyskusyjna kwestia... a build fajny, z początku mi dropnęły dwa takie szpony jastrzębia i biegłem z nimi testując power stance i było fajnie, jakbys chciał tak pobiegać zamiast tego
  • Odpowiedz
@tarkaz: no właśnie nie mogę skumać matchmakingu. Docelowo idę w broń +25, ale mogę się też zatrzymać na +20. I teraz pytanie: do jakiego levelu mam dociągnąć?
  • Odpowiedz
nie mogę skumać matchmakingu


@sebeq77: nie wiadomo jeszcze oficjalnie jak działa, ale na 100% ma tu znaczenie strefa jaką wybierzesz sobie pod PvP, także jak wiesz gdzie chcesz powalczyć to sprawdź jaki jest sugerowany level danej strefy i wtedy na pewno będziesz znajdywać innych graczy... ja docelowo chciałem mieć SL35 i broń na +6, ale poza pogrobnem bylo juz cięzko kogoś znaleźć, obecnie mam SL69 i broń na +8 i wszystko
  • Odpowiedz