Wpis z mikrobloga

@Bzdula: szczerze mówiąc też miałem nadzieję, że zabiorą ze sobą kilkuset uchodźców w pociągu. Ale czego się spodziewać po PiSowcach?
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus: jeszcze na dokładkę jako ze pociąg pewnie był nieplanowany i super priorytetowy to pewnie spowodował przestój pociągów którymi ewakuują się uchodźcy, patrząc na to jak nasze kolumny rządowe jeżdżą
  • Odpowiedz
Chodziło o gest wsparcia który Ukraińcy docenili.


@gustowny_dzikus: Zesrali się a nie docenili co innego mieli powiedzieć? Zdajesz sobię sprawę jak ogromne siły Ukraina musiała odciągnąć z pola walki czy swoich zadań bojowych co by zapewnić dodatkową ochronę tych idiotów? Ile zwykłych ludzi mogła zginąć z tego powodu? Krew na rękach karakana to dzień jak co dzień
  • Odpowiedz
@zoladz__: Jebnięty jakiś jesteś, gościu tam jest środek wojny, jak nie ma co się bać to jedź tam napić się kawy, to było nieodpowiedzialne i niepotrzebne narażanie zwykłych #!$%@? ludzi dla kilku zdjęć do wiadomości mających poprawić słupki sondażowe nic więcej.
  • Odpowiedz
@Bzdula: zupełne pomieszanie okazywania wsparcia/dyplomacji na wyższym poziomie z wożeniem worków z ryżem (które swoją droga się odbywa rownolegle i intensywnie, a jakies gadki o blokowaniu przejazdu pomocy humanitarnej przez pociąg z Kaczyńskim bez pokrycia to przemilczmy).

Takie wizyty i ogłaszanie poparcia tez maja sens i są doceniane, patrz Kaczyński w Gruzji. Jak jestem turbo antypisem to cześć opozycji się tutaj zesrala (czesc, bo słyszałem pozytywne głowy np Arlukowicza/Siemoniaka itd.). +to
  • Odpowiedz