Wpis z mikrobloga

@M83_: Übertarifliche Zulage. 1.35€/h powinieneś dostać do stawki godzinowej dodatkowo. W umówię masz 37,5h tygodniowo. Ale najlepiej zapytaj o to w dziale finansów/kadr u siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@proride2: Już chyba wiem o co chodzi. Pomyliło mi się ja w tygodniu robię 37,5 godzin. Aż do maja przyszłego roku będę miał zmieniana stawkę na wieksza. Chyba poprzez üt nie muszą co miesiąc zmieniać umowy ze mam więcej płacone. Dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
@M83_: to jest swego rodzaju przynęta. Przykładowo piszą że dostajesz stawkę 11,35€/h, ale 1,35€/h to dodatek. Więc na urlopie, chorobowym itp. liczone jest tylko ze stawki 10€.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haddi: A to szprytne lisy. Dziękuję za odpowiedź. To trochę lipa jak będę miał np 11,50 podstawy a dodatku 10,15 np ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@M83_: jak mniemam pośrednik? Kroją na czym tylko mogą, no i oczywiście to pewnego rodzaju zachęta do przebywania w pracy, jak jesteś na chorobowym albo urlopie oni nie zarabiają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Haddi: Tak pośrednik. Ale mam duże szanse na przyjęcie przez firmę poniewaz dużo ludzi idzie na emeryturę w tym roku. Zadko choruje a że dostanę parę stówek mniej za urlop to jakoś przeboleje xD
  • Odpowiedz