Wpis z mikrobloga

wyglada na to , ze rosjanie na bialorusi #!$%@? ukrainców , ktorzy musza tam trzymac spore sily na wypadek wtargniecia uderzenia na lwow. I mysle ze rosjanie to zrobia , jesli bedzie im sie coraz gorzej wiodlo. to wrecz logiczne posuniecie
#wojna #rosja #ukraina
  • 4
@muchabzz: Jak będzie coraz gorzej to nie, bo te ich siły na Lwów znalazłyby się wtedy w kotle, jak będzie dobrze to tak, ale jeszcze na Odesse nie udeżyli, tylko ostrzelali, dziwna wojna. Ważnym frontem jest też Charków bo jakby padł to wtedy duża ofensywa z całej wschodniej ściany od Charkowa do Mariupola, jak tam Rosjanie utkną to raczej nie udażą na Lwów właśnje żeby nie byli w kotle gdy Ukraincom
@mateussz7: jak maja sie znalezc w kotle skoro czesc ukraincow jest wiazana walkami na bardzo dlugim froncie ? . Od paru dni widac na filmach ze podciagaja na bialorus jakies wojska. mysle ze moga uderzyc jak mariupol padnie i przerzuca spore sily na kierunek od krymu na zachod . ten kierunek na kijow wg mnie jest kierunkiem majacym tylko pozorowac glowne uderzenie. jesli wyprowadza jednoczesnie uderzenie z bialorusi i z poludnia
@muchabzz: No napisałem, że jak będzie coraz gorsza sytuacja dla Rosjan, to wtedy nie powinni uderzać na Lwów, tylko jak będzie dobra. Teraz właśnie nie zanosi się atak na Lwów, dalej będą ataki na Kijów, wojska z Białorysi tylko na Kijów i uzupełnienia.
Dlatego ja to tak widzę, że było by nie rozsądne udeżać na Lwów bo zachodnia część od Kijowa jest słaba i z Białorusi idą tylko uzypełnienia na Kijów.