Wpis z mikrobloga

@b27piter: xddd dokladnie tak, pewnie dlatego wszystkie pozostale exy sony maja lepsze oceny. days gone to nudne gowno z przemielonym tematem zombiakow i nijaką historyjką, zadnych ciekawych mechanik tam nie ma nawet. dorzucajac techniczne problemy na premiere to 7/10 dla tego przecietniaka to za duzo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rav3k dla mnie takie 6.5 troche latwa , chociaż z hordami idzie sie pomeczyc tym bardziej jak nie ma sie jakis koktajli molotowa czy tych wiekszych z napalmu
  • Odpowiedz
@hekktik: Oceny graczy sporo wyżej niż oceny krytyków, jak często coś takiego się zdarza? Na steamie też 93% ocen pozytywnych.

Pół fabuły to cringe i często denerwuje (np w momencie odnalezienia tej naszej laski myślałem że odinstaluje), voice acting nierówny, momentami tragiczny. Te flashbacki z naszą laską do #!$%@?. Zadania poboczne nuda.

Ale pomijając te wady, mapa była spoko i była ona ogromna, hordy, gunplay, eksploracja, motocykl, czegoś takiego dawno nie
  • Odpowiedz
@b27piter:oceny innych nie interesuja mnie to za bardzo, gralem w to i mowie tak jak uwazam. ta gra wyglada jak zaprojektowana 10 lat temu, pod kazdym wzgledem. szkoda bo engine na ps5 chodzil niezle i jakis tam klimat lasu czy ogolnie tych terenow mozna bylo wycisnac. ogromna mapa nie robi mi roznicy skoro nei ma na niej nic ciekawego, zreszta w zasadzie caly twoj post to jest "gdyby zmienic X rzeczy
  • Odpowiedz
@hekktik: większości którzy grali się podobało, to chyba wyszło nieźle? Po coś te oceny są, 93% na steamie byle gierka nie dostanie. Metacritic też wysoko stoi, pomimo dużych wad. Ja Ci na siłę nic nie wmówię. Jak nie lubisz to nie lubisz.

Ja też grałem, a to moje "gdyby zmienić to i tamto" miałem na myśli, że wtedy to byłby klasyk. Bo widać w #!$%@? napracowania; graficznie, design mapy i jej
  • Odpowiedz
@hekktik: nie w takich ilościach, w takiej oprawie, w tak dużym świecie. Emocji też to dostarczało. No ale spoko, nie lubisz to nie. Dla mnie jedna z moich ulubionych gier i bardzo miłe zaskoczenie.
  • Odpowiedz
@b27piter: zachowujesz sie jak typowy koles ktory musi jakimsi dziwnymi kombinacjami bronic czegos bo ktos ma inne zdanie, na ps4 na meta ma 7/10 i to jest max co moglbym tej grze dac.
@Dawidinho8: emocji to moze mi dostarczalo x lat temu w pierwszym left 4 dead czy moze nastepne x lat temu w dead rising, w days gone to juz bylo takie meh bleh, zwlaszcza ze byly to po
  • Odpowiedz
Jest taka misja O'briena gdzie mamy isc do jaskini i poszukac jego ekipy. Tam poznajemy nowy typ zombiaka, biegacza. Ubijam go i nastepny element misji to informacja, ze zbliza sie horda. Kurde krązyłem 30min po jaskini i sie nie zajwila, nie mogę pchnąc fabuły dalej. Co tam trzeba zrobic ?
  • Odpowiedz
@hekktik: nie, to ty nie rozumiesz, że komuś się podoba. Ty pierwszy do mnie napisałeś. Bronię swojego zdania, które potwierdza wielu innych graczy, co widać po średnich ocenach, są wyższe niż oceny recenzentów. Nie bronię twojego zdania ani krytyków.

Zdaje sobie sprawę z wad tej gry, ale widzę zdecydowanie więcej pozytywów, wg mnie gra jedyna w swoim rodzaju. Sprawdziłem ile mam godzin na liczniku - 70h. Jakieś 50h z tego było
  • Odpowiedz
nie, to ty nie rozumiesz, że komuś się podoba. Ty pierwszy do mnie napisałeś. Bronię swojego zdania, które potwierdza wielu innych graczy, co widać po średnich ocenach, są wyższe niż oceny recenzentów. Nie bronię twojego zdania ani krytyków.


@b27piter: jezu jaki belkot xdd

Jakieś 50h z tego było spoko, to co mam teraz zrobić? Powiedzieć, że mi się nie podoba, bo ktoś mi mówi, że nie może mi się podobać?


mozesz
  • Odpowiedz