Wpis z mikrobloga

Śmiejcie się z Jarka, ublizajcie mu, wyładujcie swoje frustracje, a na koniec okazuje się, że chłop ma większe jajca niż Ty lewaku i cała banda unijnych ważniaków pod krawatem, a którzy potrafią tylko pierd**ić. Macron robi sobie sesje zdjęciową na kształt Załeńskiego baran, a ten jedzie do kraju oganietego pełnowymiarową wojną. Można nie lubić kaczora, mało medialna postać, ale "po owocach ich poznacie". Może nie jest wielkim wodzem i najlepszym politykiem, jednak ma przynajmniej przebłyski.
#ukraina #bekazlewactwa #rosja #wojna
koloras90 - Śmiejcie się z Jarka, ublizajcie mu, wyładujcie swoje frustracje, a na ko...

źródło: comment_1647377289jgY6PXHdYKxGByDYDYBDoT.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@koloras90: ja nie wiem co Kaczyński będzie robił w Kijowie, może tak samo pojechał sobie zrobić fotkę z Zełeńskim żeby dobrze wyglądać w trakcie kampanii prezydenckiej,

a na koniec okazuje się, że chłop ma większe jajca niż Ty lewaku i cała banda unijnych ważniaków pod krawatem, a którzy potrafią tylko pierd**ić


tym to mnie rozśmieszyłeś xDD
ten chłop się boi własnego narodu a nie tylko ruskiej armii xD
bn1776 - @koloras90: ja nie wiem co Kaczyński będzie robił w Kijowie, może tak samo p...

źródło: comment_1647382211RRWo75vJEqH9b373nGE4Qa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
po owocach ich poznacie


@koloras90: dokładnie, #!$%@? ekonomia kraju, inflacja #!$%@?, z UE nigdy nie mieliśmy tak złych stosunków jak teraz a na koniec dziad pojechal nawoływać do interwencji zbrojnej i narażać bezpieczeństwo polski tylko po to zeby słupki poparcia urosły. Co jak co ale jego jedyny owoc to gówno.
  • Odpowiedz