Wpis z mikrobloga

Cały wyjazd do Włoch to Street view z komentarzem. Chłopie wiem że czytasz wykopa więc powiem wprost. Śledzę cię od samego początku serio lubiłem cię oglądać ale Włochy mnie załamały. Ty po prostu jedziesz i pokazujesz z auta drogę a jedyne gdzie wysiadasz to do sklepu, jeżeli serio cię męczą Włochy po prostu powiedz ludziom :" Słuchajcie Włochy w tym roku to nie wypał lecę nad Tamizę bo siedzenie tutaj mnie psychicznie męczy" i tyle każdy by zrozumiał. Pojechałeś do Włoch wpadłeś na pomysł że lecisz nad Tamizę to scenariusz na wiele odcinków napisał się sam ale ty tego nie wykorzystałeś. Mogłeś powiedzieć że jedziesz do Londynu z Włoch przez Francję wrzucić na trasie kilka ciekawych miejsc w obu krajach i byłby sztos a ty chłopie przejechałeś całe Włochy w dół i pokazałeś nam mniej niż zwiedziłbym na trasie Przemyśl-Rzeszów. Nie piszę tego żeby hejtować czy być złośliwym ale zmarnowałeś ogromny potencjał kosztem swoich widzów z których żyjesz. Adaś najważniejsza rzecz przed takim tripem to ogarnąć głowę bo teraz ci się wydaje że Tamiza to będzie to a na miejscu po tygodniu zawód i dalsza depresja. Mam nadzieję że na kanale ruszy coś z kopyta i wróci stary Odyn. Powodzenia
#odyn
  • 2
  • Odpowiedz