Wpis z mikrobloga

@Panas: niestety, takie czasy, że jak nie zarabiasz dzisiaj >dobrze to masz #!$%@?. Na wynajem cię nie stać, na kredyt cię nie stać. Złe czasy dla młodych dorosłych. Chociaż i tak lepsze niż jak ja wchodziłem w wiek >20 kiedy bezrobocie było zajebiste, a ludzi bili się o pracę za 2100-2300 po studiach, byle zgodna z kierunkiem xD
@Eugeniusz_Zua: piszę to już chyba po raz 10ty. Konkurs na pracę w urzędzie miasta, wymagania mgr prawa/ekonomii/administracji + parę innych typu j.angielski B2+, pakiet office itd., mile widziane doświadczenie, pensja bodajże w okolicach 2100 zł i 96 podań na jedno miejsce xD
Byli czasy xD Młodzi nie zrozumieją

Oferty typu informatyk, wymagane mgr inż, lub mgr informatyk, cała ściana wymagań, bardzo dobry PHP, wordpress chyba i parę innych i pensja 3500
@Panas: z ciekawości spojrzałam na ogłoszenia, jednak cieszę się, że miesiąc temu wynajęłam mieszkanie w kamienicy w centrum (standard nie jest najwyższy, okolica wątpliwa, ale przynajmniej cena nie jest z dvpy) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najlepiej byłoby zostać z rodzicami patrząc na te ceny, niestety nie każdy ma taką opcję...