Wpis z mikrobloga

@KorwinizacjaPrzelyku: hmm no to w takim hajsie możesz pomyśleć o customie, oczywiście jeśli lubisz się bawić ze smarowaniem switchy itp. ale nigdzie nie kupisz czegoś tak dobrego jak własny custom. ja wydałem na custom tkl 1200zł~ i jak klikam teraz w zwykłego mechanika z masówki za kilka stów to mnie wykręca
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: ogólnie to kupiłem xiaomi yuemi pro bo taka estetyka mi siadała i wziąłem z niego PCB i obudowę, wylutowałem switche (zmieniłem na durock l series 67g), ledy, zmieniłem stabilizatory i keycapy. Ogólnie jeśli nie jesteś elektronicznym świrem z dostępem do sprzętu (rozlutownica, hotair) to nie polecam czegoś takiego o wiele lepiej kupić jakiś zestaw tylko do złożenia.
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: wiesz co w gotowej elektronice masz cynę bez ołowiu, nie wyssiesz tego gówna XD o wiele szybciej i prościej rozgrzać to hot airem i powyciągać a potem bawić się odsysaczem. Kiedyś tego nie wiedziałem i pourywałem ścieżki na pcb łudząc się że grot od lutownicy wystarczy. Jakby ktoś mi kiedyś o tym powiedział to nie straciłbym kilku stów na swojej głupocie. Wlutowanie nowych posmarowanych switchy to już sama przyjemność
  • Odpowiedz