Wpis z mikrobloga

@mack23: Powiemy, że chyba wpisałeś losową nazwę w wyszukiwarce i nie mając żadnych argumentów przemawiających za tą walutą zapytałeś nas tu o zdanie. A ja mam argumenty przeciw tej walucie - nie można tego kupić nawet za BTC, jest dostępne tylko na jednej giełdzie, na dodatek ma śmieszną wartość (jeśli dobrze liczę to jedna piąta grosza) i w obiegu już są miliony tych netcoinów więc co by było gdybyśmy jakoś sensownie
  • Odpowiedz
@aveniner: podałem linka gdzie można sprawdzić główne parametry tej waluty. Jeśli chodzi o argumenty ZA: "users act as the central bank and regulate the rate of inflation". Jeśli chodzi o mnie to nie ma większej różnicy czy kupuje się za LTC czy BTC
  • Odpowiedz
@mack23: wśród tych cech nie ma wg mnie niczego szczególnego co mogłoby przyciągnąć ludzi do tej waluty. Za to bycie uzależnionym od kursów BTC, XPM i jeszcze tej bardzo niepewnej i niestabilnej waluty NET przekreśla jak dla mnie tę opcję.
  • Odpowiedz
@mack23: Nie ma na ten moment oficjalnej listy rozważanych propozycji, ale zajmują się tym ponoć co poniektórzy bardziej obeznani z tematem (kilkanaście wykopowiczów).
  • Odpowiedz