Wpis z mikrobloga

Chłopy z zakazem wyjazdu, a kobitki po ucieczce myślą o skydiving w Dubaju. Walić wszystko, dopamina z lajków w ekskluzywnych miejscach jest najważniejsza. Tyle mniej więcej warte są kobiety z Europy, nie mówiąc już o tym, że niektórzy fetyszyzują "kobiety ze wschodu". Statystyki mówią same za siebie. #p0lka #ukraina
XiJinping - Chłopy z zakazem wyjazdu, a kobitki po ucieczce myślą o skydiving w Dubaj...

źródło: comment_1647286277HQ9BVPXlfnvX1paTBYTR0Z.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XiJinping: Serio myślisz, że kobiety z takich gówno krajów jak Rosja czy Ukraina nie mają wymagań i biorą sobie w wieku 18 lat za męża sąsiada? xD Ukrainki to takie same #!$%@? jak Polki. Jedna przekręciła mojego kuzyna na jakieś 400euro a druga znajomego na wycieczkę do Hiszpanii. Żadnego mi nie żal.
  • Odpowiedz
@ZarabianieNaMenelu: Napisałem przecież, że "niektórzy", choć w Polsce teraz to pewnie większość. Ja to dokładnie wiem i też nie żal mi tych cucków co są przekręcani. Topowy news w Norwegii był ostatnio jak jakaś Ukrainka wykorzystała norweskiego cucka przez tindera do korzyści majątkowych.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XiJinping: Wszystko byłoby w porządku gdyby każdy mógł normalnie uciec jeśli ma taką wolę. Każdy ma prawo do olania swojego kraju, przynajmniej w przypadku ratowania własnego życia.
  • Odpowiedz