Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z oglądaniem iptv na kompie. Korzystam z kodi i kiedy oglądam coś z archiwum np. film, po dłuższym czasie program przeskakuje samoistnie w czasie i odtwarza coś innego z tego samego kanału, a opis pokazuje że ciągle oglądam stary film. Muszę wejść w przewodnik, odszukać co oglądałem,wlaczyc i przewinąć do chwili w której przerwało.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pomoże Ktoś? Z góry dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kodi #teleelevidenie #iptv
  • 11
@phts: niestety nie, przeskakuje samo od czasu do czasu jak oglądam z archiwum.. myślę że to wina Kodi, program nie jest zbyt stabilny na windows, czasami się wysypie, zatnie itp. ale lepszej alternatywy nie znalazłem puki co.
@Laetrile: Ogólnie u mnie archiwum działa godzinę, po tym czasie zawsze przełącza mi transmisje do przodu, czasem na aktualny program, czasem z mały przesunięciem. Jak korzystałem z kodi 18 z iptv archive to wszystko dobrze działało, problem zaczął się po przejściu na kodi 19 z standardową wtyczką iptv. Próbowałem wszystkich konfiguracji shift i catch up i żadna nie pomogła. Zastanawiam się czy czasem to nie wina formatu listy m3u przez co
@phts: no to mamy ten sam problem.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety nie znam się na tym aż tak bardzo żeby to rozwiązać.. coś jest nie tak jest z tym archiwum w kodi, program prawie idealny gdyby nie to i czasami lubi sie posypać. Idealny program według mnie to tv mate, ale to na androida.. chyba czas zainwestować w tv.. ( ͡° ͜ʖ ͡°
@phts: p.s. sprawdź neta dokladniej, ja u siebie podłączyłem kabel zamiast wifi i już drugi dzień nic nie przeskakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko płynnie chodzi i o wiele szybciej się laduje.
@Laetrile: Niestety, u mnie to nie działa ;/ PC ciągle jest podpięty skrętką więc to nie wina połączenia, mam przepustowość na poziomie 900 Mbit/s (UPC).

U mnie przerywa idealnie po całej godzinie po uruchomieniu programu z archiwum, tak jakby jakiś bufor się zapychał albo było złe odwołanie do czasu archiwum. Niestety, nie wiem jak zdebugować ten problem ...

Mógłbyś podesłać screeny konfiguracji pvr iptv simple client? Może jednak coś przeoczyłem.