Wpis z mikrobloga

Achtun achtung :)
Przyszło mi zamówienie z #shein więc w terminie podanym na stronie :)

Co do ubrań to hm dużo faktycznie cienkich jak firanka :p i trochę szkoda ale no nosić będę ;)

Rozmiar brałam większy niż normalnie się w pl wciskam z moją tuszą czyli M i weszłam we wszystko, nawet trochę luzu jest więc jak zaś przytyje do jeszcze będę mogła nosić :D

No tak pół na pół oceniam jakość co do ceny ale z drugiej strony jak się nie ma ubrań bo się jest ##!$%@? i się wszystko ma za małe to się człowiek cieszy że w ogóle ma co na dupę wsadzić ;)

Jak są mirabelki chętne zobaczyć to wyślę na PW link do Instagrama z racji że w tle bobasy biegają i nie będę ich wycinać ;)

#modadamska xD #chinskacebula
  • 5
@caalkiem_nowe03: W jakim terminie dostałaś link do śledzenia? I wiesz może jak tam ze zwrotami? Normalnie to działa?

Nie mam tu zbytnio sensownych sklepów gdzie mieszkam, a nie chciało mi się marnować czasu by po całym mieście jeździć i czegoś szukać, więc trafiło na shein.
A teraz mam obawy, bo zrobiłam zakupy na kilkanaście rzeczy - mam nadzieję, że dojdzie...
@tarushiba: dostałam praktycznie następnego dnia.
Co do zwrotów to przy każdym produkcie pisze czy można i ile masz czasu :)
Pamiętaj że z shein różnue bywa z materiałami, ubrania często są przezroczyste xD
Mi przyszło takich większość.
lepiej już szukaj w sklepach internetowych Sinsay, Reserved czy Cropp


@caalkiem_nowe03: No właśnie, jak mówiłam - nie mam zbytnio jak. Te sklepy są co najwyżej w Niemczech, a ja mieszkam w Holandii.
W Holandii praktycznie nic nie ma. W dodatku nie ma też zbytnio centrów handlowych, gdzie chociaż miałabym wszystko w jednym miejscu, a tak to sama muszę wyszukiwac i wynajdywać, ale i tak najwyżej co mają to H&M albo C&A