Wpis z mikrobloga

Czasem jak przeczytam jakiś nieprzyjemny komentarz w znalezisku o wojnie, to przeglądam sobie profil autora.
Przykładowo, autor poniższego komentarza ma konto 6 miesięcy, od momentu wybuchu wojny wykopał 75 stron znalezisk (na każdej stronie pokazuje się 25 znalezisk = 1875 znalezisk).
Chciałabym mieć tyle czasu w ciągu dnia, żeby czytać 100 znalezisk dziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ciekawostki #wykop #neuropa #niewiemjaktootagowac
Pobierz
źródło: comment_16472470015BhdEkqLy064nkKMWZm0Ap.jpg
  • 12
@azetka: a co jest nieprzyjemnego w tym komentarzu? Z tego co zrozumiałem chodzi o babkę, która zmieniła płeć na kolesia, a gdy wybuchła wojna posłużyła się fałszywymi dokumentami żeby uciec z kraju. No to o większej hipokryzji dawno nie słyszałem, więc nie dziwi mnie krytyka takiego zachowania
Poza tym, tam w znalezisku ktoś dobrze podsumował - LGBT walczy o równe prawa, gdyby takie były, to nikt by nie manipulował papierami żeby osiągnąć korzyści takie czy inne (jestem okropnym lewakiem który uważa, że w kwestii możliwości wyjechania z kraju objętego wojną powinny być takie same zasady dla obu płci ) ¯\_(ツ)_/¯
@Kryspin013: @azetka:
ktoś kto wykopuje bez czytania, to prawdopodobnie profil z farmy troli.
wiecie jak to dziala, ktoś wrzuca treść, jakiegoś fejka, a potem trzeba narobić zasięgów. tu wchodza w kację takie konta i masowo wykopują.
tak to dziala na wypoku. na fejsbuku czy tłiterku robią sobie zasięgi przyklejająsc się do trendów, robią sobie obserwujących w ilości kilkadziesiąt/kilkaset tys a potem sami wrzucają fejki.

dziś jest ten fajny czas gdzie
@syn_admina: o panie a ile ja ich mam. Z tym, że moim zdaniem większość to nie ruskie trolle a zwykłe szury łapiące się na ruską narrację xD

Kilka dni temu czytałem teorię płaskoziemcy wykopowego wieżącego, że na telernie ukrainy ma powstać nowa jerozolima a Putler jest ugadany z Zełińskim xD
@Kryspin013:

a zwykłe szury łapiące się na ruską narrację xD


Ja podejrzewam że większość antyszczepów którzy piszą "co to za głupota że niby jakieś ruskie trolle promowały sceptycyzm co do szczepionek, ja też jestem przeciwny temu eksperymentowi a nie jestem trollem i wspieram Ukrainę" to właśnie ludzie, którzy zawsze płyną z wykopowym prądem xD