Wpis z mikrobloga

@m__b @wykop @maciejkiner Nie wiem czy był już kiedyś taki pomysł ale taka mnie refleksja kiedyś naszła, ze dużo osób chce robić ama anonimowo i zaśmiecają serwis tworząc do tego specjalny konta. A co gdyby przy tworzeniu ama była możliwość zachować anonimowość (np znalezisko i komentarze dodawane by były spod wspólnego nicku ama lub jakiegoś innego)? Gdyby się wpisało w dodawaniu znaleziska tag #ama to pojawiałaby się ta opcja to zaznaczenia, wtedy punkty za to ama nie byłyby zaliczane do konta które je prowadzi.

#propozycja #wykop #pytanie
  • 2
@tusk: imho za dużo rzeczy jest w systemie powiązanych po user_id i wszystko by trzeba poifować, żeby się gdzieś nie pojawiło (a i tak w API, czy mobilnej w jakimś zapomnianym widoku by się przez 3 lata wyświetlało ;) ). Osobne konto ma jeszcze tę przewagę, że możesz je usunąć po AMA, co komplikuje ustalenie autora, nawet w przypadku pism z prokuratury...
@maciejkiner: Nie zaglebialem sie za bardzo w szczegoly techniczne, po prostu wysunalem ciekawa wedlug mnie propozycje no ale z osobnymi kontami tez nie jest zle.