Wpis z mikrobloga

  • 8
Ale wy jesteście ograniczeni ja #!$%@?, ciężko sobie wyobrazić.inna sytuację niż ta, która spotkała was w życiu? Polecam czytać książki, pomagają pobudzic wyobraźnię i inteligencję. Może były sytuacje gdzie kobiety miały już umówiony zabieg ale z powodu wojny musiały zrezygnować
  • Odpowiedz
  • 6
@Ktore_to_juz_konto A jeszcze 2 dni temu wykopki srały żarem, że problemy lewactwa coś ucichły więc najwyraźniej były nieistotne XD
A teraz cyk, zmiana argumentacji o 180° i dalej rzucają gównem XD

NIKT nie pracuje tak wytrwale nad rozbijaniem jedności w narodzie jak wykopowa psychoprawica. Nie ma dnia bez jakiegoś spamu "gdzie jest tamta feministka", "gdzie jest teraz Stuhr", "gdzie jest jakiś protestujący", mimo iż w 5s można sprawdzić jak się
Tarec - @Ktoretojuz_konto A jeszcze 2 dni temu wykopki srały żarem, że problemy lewac...

źródło: comment_1647217640nmmVCoDarIadPsqo4QDLjs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Tak, myślę że aborcja w tym przypadku to wymysł neo-lewicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krave: Sama aborcja nie jest wymysłem neo-lewicy, ale jej legalizacja była wymysłem bolszewików, podchwyconym (wybiórczo) przez austriackiego wąsatego malarza oraz zachodnich orędowników rewolucji seksualnej.
  • Odpowiedz
@Tarec: przecież to lewica ciągle tworzy sztuczne podziały, dla prawicy każdy człowiek jest równy i wszystko jest proste, lewica tworzy między ludźmi kolejne różnice, by potem bohatersko walczyć o prawa mniejszości, która nawet nie wiedziała, że jest mniejszością.
  • Odpowiedz