Wpis z mikrobloga

Szanowni,
chciałbym ogłosić, iż stosunkiem głosów 189:207, czwartą edycję #mirkoshredwars wygrywa @xtothx!!!
Drugie miejsce zajmuje @patrykm22!
A trzecie @ilovecigarette.
Serdecznie gratuluję nie tylko laureatom, ale również wszystkim pozostałym uczestnikom. Bardzo dziękuję całej społeczności za oglądanie, komentowane i oddawanie głosów, sponsorom za wspaniałe nagrody (picrel) oraz za pomoc w organizacji - @dinkum i @Czarnoksieznik.
No i co - do zobaczenia w kolejnej edycji i zapewne w zabawach towarzyszących organizowanych przez @dinkum i @Czarnoksieznik - może jakiś collab albo mirkojam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1647186384aSGylw7LL7nVyfj61xWsot.jpg
  • 43
@xtothx: jestem pod wrażeniem, jak grałeś w tej edycji. Nie tylko świetnie technicznie, ale ogólnie grasz z dużą klasą. Zasłużone pierwsze miejsce, moim zdaniem.
@patrykm22: finałowe solo, jako całość, nie do końca mi się podobało, ale melodyjka, jak wyjęta z Gamma Ray Ma potencjał.
Gratuluję wytrwałości obu finalistom, sporo tych solówek musieliście nagrać.
@pankos: jak zwykle profesjonalnie to zorganizowałeś na tym niewdzięcznym portalu. No i z męcząca @dinkum ;)
@LubieSzaszylkiZLublina: Nie ma tutaj jakiejś niezwykłej historii. Trafiłem na lekcje z Rebem przez wspólnego znajomego podczas lockdownu, więc miałem zniżkę:-) Nie ukrywam, że byłem wtedy lekko zdziwiony, jak łatwo można sobie pograć z takim gitarzystą, ale chętnie skorzystałem. Z tego co widziałem na jego fejsbuku, to tych lekcji udzielał wtedy sporo bo nawet tam zmieścił informację o takiej możliwości. Najprawdopodobniej pandemia dała się mu we znaki. W końcu gość zarabia grając