Wpis z mikrobloga

Mirki, wie ktoś może czy w #jysk dostanę części zamienne do mebli? Niestety drzwi do szafy nie wytrzymały mojego alkoholowego załamania nerwowego i same też się załamały, albo raczej złamały, niestety nie psychicznie a fizycznie.
Fajnie by było gdyby coś takiego oferowali bo ewentualna wymiana z dopłatą średnio mnie interesuje, a ogarnianie płyty wiórowej z dokładnie takim samym rozkładem dziur na zawiasy i klamkę brzmi jak potężny ból w dupie. Chyba, że mogliby mi podać wymiary na te duperele? Ktoś coś wie?
#meble #zakupy
  • 13
@cheily_: @re_plenish: Ogólnie to wiem już że drzwi z płyty wiórowej, oklejone melaminą i w wymiarach 1672x472x12 (zakładam że te 2mm z każdej strony to oklejka właśnie?). To info z instrukcji znalazłem, natomiast rozłożenie otworów to już chyba do pomierzenia od ręki będzie.
@cheily_: Ściągnij dobre drzwi, zawieź do stolarza, powiedz, że chcesz identyczne z płyty wiórowej, tylko na drugą stronę i to by był chyba najłatwiejszy sposób. BTW. Jak w pionie obrócisz drzwi o 180st, to dostaniesz drzwi z przeciwnej strony.
@czteropak: I tak miałem zamiar najpierw podjechać i zapytać ale dobrze wiedzieć. Jutro albo w środe to pewnie będę ogarniał.
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, mircy, niby portal ze śmiesznymi obrazkami a jednak można dostać konkretne odpowiedzi.