Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim!
Z uwagi na to, że ostatnio skasowałem swoją Asterkę z 2004 roku (1.6 benz + LPG), rozglądam się teraz za czymś nowym (w sensie, że nowym, ale używanym xD).
Profil jazdy jest totalnie zróżnicowany, bo w tygodniu dość często poruszam się po mieście (15-30km w jedną stronę), natomiast w weekendy z reguły są to trasy 200+km. Z tego względu szukam znowu jakiegoś auta z możliwością instalacji LPG. Jeśli chodzi o nadwozie - interesuje nas albo sedan, albo kombi (fajnie żeby można było coś tam do tego bagażnika zapakować, zwłaszcza, że pewnie kiedyś się jakiś bombelek pojawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jak na razie mi i żonce dość mocno przypadła do gustu Honda Accord VIII (2.0 benz). Co do ceny, ze wszystkimi opłatami (razem z instalacją LPG) chcielibyśmy się zmieścić w budżecie 60k PLN, nie chcemy wydawać więcej, bo mamy też inne wydatki.
Czy coś w tym budżecie jest jeszcze godnego polecenia? Nie siedziałem w temacie motoryzacji dość długo, więc totalnie nie wiem które modele teraz są polecane. Kolejne pytanie - czy jest sens czekać z kupnem auta, czy raczej nie ma co oczekiwać, że ceny aut spadną?
Z góry dzięki za odpowiedzi!
#samochody #motoryzacja #honda
  • 11
@matrix929: Ceny aut nie spadna a wrecz będą jeszcze bardzoej rosły. Co do Acco VIII to za te pieniądze szukaj 2.4. Dobre i wygodne samochody. Jedyna wada to blacha, na którą trzeba szczegulnie uwazać. Ale myslę ze w tej kasie znajdziesz mega zadbany egzemplarz.
Mogę ci jeszcze polecic Lagune III z 2.0t bardzo dobrze znoszą gaz a za ok 45tys zl powinienes znaleźć topową wersje GT z maksymalnym wyposazeniem.