Wpis z mikrobloga

  • 897
Najlepsi strzelcy Bundesligi w historii:

3⃣6⃣5⃣ - Gerd Müller
3⃣0⃣6⃣ - Robert Lewandowski
2⃣6⃣8⃣ - Klaus Fischer
2⃣2⃣0⃣ - Jupp Heynckes
2⃣1⃣3⃣ - Manfred Burgsmüller
1⃣9⃣7⃣ - Claudio Pizarro
1⃣8⃣2⃣ - Ulf Kirsten
1⃣7⃣9⃣ - Stefan Kuntz

Wszystkich plusujacych zawołam jak Lewandowski wyprzedzi Mullera.
#mecz #pilkanozna #lewandowski
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@Loleek_7: Bayern się zesra jak kibice siądą na zarząd i na 2 sezony jeszcze mu da kontrakt. Wtedy o-------i rekordzik i jako spełniony Robercik będzie mógł iść dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Loleek_7: Najbardziej dziwi mnie obecność Claudio Pizarro. Był to bardzo dobry napastnik, ale nigdy nie uchodził za najlepszego w lidze jak chociażby Elber, Makaay, Klose a tu tak wysoka pozycja.
  • Odpowiedz
@Loleek_7: Najbardziej dziwi mnie obecność Claudio Pizarro. Był to bardzo dobry napastnik, ale nigdy nie uchodził za najlepszego w lidze jak chociażby Elber, Makaay, Klose a tu tak wysoka pozycja.


@ptt_: to mniej więcej jak ja gdy byłem w szoku jak przeczytałem ile ta łamaga Kucharczyk w Legii meczów uzbierała - 349 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak, z tamtetgo czasu tez bym się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ptt_: Pizarro grał tam z przerwami do czterdziestki, a Maakay grał wbrew pozorom krótko w Monachium, Elber to taka gwiazda jednego sezonu obaj w swoich kadrach nie zrobili kariery a Klose raz chyba był królem strzelców w Werderze generalnie solidniejszy w lidze był Gomez, ale kozakiem klose był tylko w reprezentacji
  • Odpowiedz
Robertowi brakuje 60 bramek żeby pobić redkord Mullera (ma 306, a Muller 365). Jego statystyki wyglądają następująco:
0,81 - średnia liczba bramek na mecz za cały okres gry w Bundeslidze
1,00 - średnia liczba bramek na mecz z 5 ostatnich pełnych sezonów (w tym 22 bramki 2018/19 i 41 bramek 2020/21)
1,02 - średnia liczba bramek na mecz z 6 ostatnich sezonów ( w tym obecny sezon)
1,21 - średnia liczba bramek na mecz z 3 ostatnich sezonów ( w tym obecny sezon)

Ile
  • Odpowiedz
@ptt_: W bundeslidze większość napastników to ogórki. Nawet taki Paco robił robotę w BVB, a każdy wyróżniający się napastnik szybko odchodzi (Auba, Werner, Sancho czy nawet szklanka Dembele). Hohland zaraz też odejdzie. Jedynie Lewy z top napastników dalej tam gra, a popatrz sobie na klasyfikację strzelców ostatnich 5 sezonów. Same Werghosty i Peterseny.
  • Odpowiedz