Wpis z mikrobloga

Nawet pomijając kwestie ryzyka i zagrożenia dla środowiska, jest kwestia finansowa. Te same pieniądze można przeznaczyć na szybszą rozbudowę systemu energii odnawialnej, która jest tańsza – mówił Aniśko


@Mistborn: akurat z tym wytłumaczeniem mają rację. Tak samo było z przejściem żarówki > świetlówki > led. Drogie, często się psuły, dawały słabe światło, zahamowały rozpowszechnienie się ledów a jeśli chodzi o ekologiczność to były daleko za żarówkami i ledem.

Odciąć się od
@aarahon: zieloni są chorzy psychicznie ludzie. Mnie chcą przerzucić na rower a sami #!$%@?ą gulfstreamami na konferencje klimatyczne gdzie pierwsza godzina lotu takiego odrzutowca dostarcza więcej co2 do atmosfery niż mój samochód w gazie przez ostatnie 5 lat (i tak liczyłem z fuello).
zieloni są chorzy psychicznie ludzie.


@kwaz1: zieloni są chorymi psychicznie ludźmi. Zieloni są to chorzy psychicznie ludzie. Jest tyle sposobów na napisanie tego poprawnie a Ty piszesz byle jak. Ciekawe czemu. Masz jakieś podparcie dla swoich słów?

Mnie chcą przerzucić na rower a sami #!$%@?ą gulfstreamami na konferencje klimatyczne gdzie pierwsza godzina lotu takiego odrzutowca dostarcza więcej co2 do atmosfery niż mój samochód w gazie przez ostatnie 5 lat (i tak
Poza tym o czym ty mówisz, od lat jest ruch w strone zmniejszania emisji co2 w samochodach.


@kwaz1: Ok, w autach, autobusach, pociągach, samolotach itd.

Co na to ci też mam dać dowody ?


@kwaz1: Nie, to jest akurat oczywiste że tak jest, trąbi się o tym ciągle. Za to o tym że Ciebie chcą przerzucić na rower słyszę jeszcze raz, w linku podanym przez Ciebie nie ma o tym