Wpis z mikrobloga

Trochę mnie bawi, jak ludzie tu piszą, że Ukraińcy to bogaci ludzie i nie trzeba im pomagać finansowo, bo przyjechali w ubraniach Adidasa. Jak wy ludzie żyjecie, że Adidas to dla was wysoka półka.

#ukraina #wojna
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanMaglev: wykopki boli że ktoś lepijy żył od nich miał samochód, mieszkanie i normalne życie ale wojna to zabrał co miał i ucieka wykopki myślały że na Ukrainie to tylko pola i ziemniaki a w Polsce dobrobyt a tu zdziwienie że są Ukraińcy bogatsi od Polaków
  • Odpowiedz
@PanMaglev: przede wszystkim to tam jest ogrom podróbek. Jak u nas pójdziesz na jakiś bazar to masz rzeczy basicowe, tam nie ma zwykłej czarnej bluzy tylko na każdej nasrane znaczków hilfigera czy innego off white. Wszystko w takich samych wzorach, tylko logo inne
  • Odpowiedz
Nawet używany iPhone kosztuje tyle co nowy średniak


@Mathas: iPhone 7 można kupić za 500 zł, a takie kupują biedniejsi Ukraińcy i Rosjanie zamiast Xiaomi.
  • Odpowiedz
@lucynek12: @RaszuVanTraszu: przeciez można kupić podrobke albo z lumpa, nikt tego nie sprawdza, a jak widać ludzie się na to nabieraja xD Ja bym nigdy nie dał 600zl za bluze ralpha albo lacoste, a jednak mam ich kilka, bo kosztowały w lumpie po 15-20zl sztuka, czyli 2h minimalnej krajowej i masz ciuchy "premium" i tyle mogę dać.
  • Odpowiedz