Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Chcesz być zawsze wołany? Daj plusa tutaj

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_16470835196rSUb3Ztugyb4XiOg4SX39.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@taior3: Z całym szacunkiem, ale teraz jest gorzej. Nie chodzi o kolory a o rozdzielczość. Wcześniej na monitorze 1920x1080 ładnie mieściło się w całości i wszystko było od razu czytelne. Teraz po kliknięciu na obrazek mam rozmazane, ponieważ Chrome stosuje jakieś dziwne algorytmy skalowania, więc trzeba kliknąć jeszcze raz, żeby pokazało pełną rozdzielczość, ale wtedy trzeba scrollować. :(
  • Odpowiedz
@gimnazjumqqq: Ctrl + = powiększa obraz o 10% i ostrość wraca, ale wtedy obraz i tak się nie mieści w oknie i trzeba scrollować. Ten problem jest w Chrome od lat, ale na zdjęciach aż tak nie przeszkadza, gorzej jeśli są napisy.
  • Odpowiedz
@the_red: wcale nie jest dziwna. tak wyskalowałem komórki w excelu że kopiuję teraz dokładnie 3840 px. Chrome to dzieli na pół bez rozmycia :D

Geniusz :D
  • Odpowiedz