Wpis z mikrobloga

@Exenex: powiem ci tak,widac ze naprawde jestes niepelnomyslny,nie dosc ze pojechalem ciebie w kazdym poscie i wypunktowalem ze jestes typem o zerowej wiedzy i wszystkim zerowym to nadal sie udzielasz ,dupka piecze ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dobrze,wez sobie moze jakies czopki( ͡º ͜ʖ͡º) , @Pawcio_cukierek maxyma ze w kupie sila nadal sie trzyma :))) wpsierajcie sie nadal w swojej przygodzie :)
@Randomowokolorowo: Widzę że ten błazen deskowy troll który nie może wytrzymać z podniecenia nad cyberdeską wciąż się udzielasz, jak szalony komentujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) deskowego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez ciebie? Kieszonkowe chociaż dostajesz deskarzu? XD beka z cb
@Exenex: wg mnie to ty siedzisz gleboko w swojej paranoi :),post wisi kilka dni,a ty najbardziej szczekasz( ͡º ͜ʖ͡º)
Bede bronil to co uwazam ze trzeba bronic:) Ty jestes takim typowym wykopowym trolem do ktorego sam sie przyznales( ͡° ͜ʖ ͡°) w profilowym,widze naprawde ze masz braki w uzwojeniu( ͡° ͜ʖ ͡°) i chyba w innych aspekatach takze
@Randomowokolorowo: jak tam fanboyu deski? XD ludzie przestana wysmiewac te deske zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo z taką deską to bym od razu skoczył z mostu. W końcu wytropie i dopadne ostatniego deskowego trolla. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i badoskim. W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje AAA cyberbuga i te deske na strzępy XDD
@Exenex: pykaj sobie w co chcesz,jak dla mnie to ty mozesz pykac nawet w pokemony ,jezeli myslisz ze ty i pawcio jestescie ludzmi no to ykhmm...( ͡° ͜ʖ ͡°) i to wszystkimi jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ,bierz te leki jak ci karza tam gdzie jestes....()