Wpis z mikrobloga

mordki a po wyczynach krula i szczęśćbozia bawicie się w polowanko na trole czy innych pożytecznych idiotów? nie wnikam czy to trol z farmy troli, czy kolejna #!$%@?ęta konserwa która szeruje kontent bez zastanowienia ale podjarana że walczy z systemem.

wiecie ja tak sobie przeglądam część blogasków sprzed lat, nawet tych które czytałem, często wtedy podjarany że aż mi stawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i powiem tylko tyle, dawno szczaiłem sie że coś nie tak, dziś jest dzień prawdy kto jest kim. powiedzieć szkodniki to mało

zauważyłem że to dość prosty mechanizm. zbierali sobie zasiegi na społecznościówkach pisząc/szerując rewelacje o kowidzie a dziś o pedofilach z nato

dziś na początek taki pan jak hans klos
https://hansklos.wordpress.com/

wpisy w 8 marca !
To wszystko wygląda na dobrze zorganizowaną akcję przesuwania ludności ze wschodnich terenów, tym bardziej, że na Ukrainie wojny z prawdziwego zdarzenia po prostu nie ma.

Jeszcze nie ma Wielkanocy, a już zaliczyliśmy zmartwychwstania, pokazywanie wybuchu nawozów w jednym z chińskich portów jako zrzut na ukraińskie miasto bomby termo barycznej oraz scenki powietrznej bitwy z Rosjanami wprost z gry komputerowej.

oczywiście wołyń, zachód nas zdradzi itp

wchodzimy sobie parę miesięcy wcześniej, oczywiście rewelacje o kowidzie

Spojrzałem. Pod linkiem był artykuł, o tym, że Amerykanie potwierdzili, że występuje wiele zanieczyszczeń w preparatach genetycznych nazywanych dla niepoznaki szczepionkami, w tym zanieczyszczenie tlenkiem grafenu i cząstkami stali nierdzewnej z dodatkiem wanadu.

W kraju doświadczonym oświęcimskimi eksperymentami na dzieciach przez Josefa Mengele, pod naciskiem korporacji farmaceutycznych, w tym firmy Pfazer wraca stare i znów prowadzone są na dzieciach niedozwolone w polskim prawie naukowe eksperymenty na dzieciach zdrowych.

Liczba śmiertelnych następstw szczepień jest niedoszacowana”. Ocenia, że 30-40% osób zmarłych w okresie dwóch tygodni po szczepieniu zmarło na skutek szczepień. Mimo że władze robią wszystko, aby przemilczeć

możliwe jest leczenie choroby i zmniejszenie liczby zgonów za pomocą takich leków jak amantadyna, iwermektyna i wielu innych

Mój kraj, Madagaskar, znalazł naturalne lekarstwo, oparte na Artemizji Covid-Organics, przeciwko koronawirusowi, ale Europejczycy zaoferowali mi 20 000 000 dolarów na dodanie toksyn do tego środka, aby zabić moich afrykańskich przyjaciół.

Proszę wszystkich Afrykanów, aby nie używali swojej szczepionki przeciwko koronawirusowi, bo to zabija

#neuropa #polowanienatrola -> tag do obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) gorąco zapraszam do wrzucania jak ktoś znajdzie swojego trola
po co? -> żeby jednak zebrac i pokazać że te mityczne trole są jak najbardziej realne i że są jak trucizna. każdy słyszał, ale każdy myśli ze nie zetknął się z tym zajwiskiem, a ono jest olbrzymich rozmiarów. musimy ludziom unaocznić skalę procederu!
synadmina - mordki a po wyczynach krula i szczęśćbozia bawicie się w polowanko na tro...

źródło: comment_1647021098NmtILz5yfd5jNQsuWQhiD8.jpg

Pobierz
  • 1