Wpis z mikrobloga

Czołgiem wykopianie, Wczoraj tj. 10 marca zamówiłem questa 2. W opisie zamówienia napisane jest, że szacowany czas dostawy to 11 marca, wiem, że ten jeden dzień na dostawę był niemożliwy, ale teraz pojawia się pytanie kiedy mógłbym się mojego urządzonka spodziewać? Na plebbicie pojawiały się jakieś poradniki jak sprawdzić prawdziwy czas dostawy używając konsoli i mi pokazało że ma przyjść dzisiaj o 22:30. Mam czekać do tej godziny czy muszę cierpliwie czekać do poniedziałku? Żeby nie było to nie szukam jasnowidzów, tylko ludzi, którzy mieli podobną sytuację co ja.
#oculus
  • 11
@Hirunkan: Zamówiłem wczoraj o 9:52, nie dostałem jeszcze śledzenia paczki, żadnego maila z potwierdzeniem wysyłki, nic. Może mam pecha, a może to ty miałeś szczęście.
W każdym razie mam nadzieje, że do 15 marca przyjdzie, bo jest elegancko tydzień urlopu z roboty wzięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@keoph u mnie doszło zanim tracking się zdążył o tym dowiedzieć. Ale nie szybciej niż u rekordzisty powyżej :) Także czekaj spokojnie, czym są te dwa dni w obliczu wieczności ;)

No i sakramentalne: pamiętaj o programie poleceń coby zdobić 30$ na gry i aplikacje. Każdy na tym tagu może się podzielić reflinkiem.