Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzie pojechać dziś na #narty ale tak żeby nie stać w jakiś mega kolejkach do wyciągów w weekend? Ważne żeby była szkółka i wypożyczalnia sprzętu. W Szczyrku czy Białce pewnie będą tłumy :(
  • 4
@Joterini2: już po sezonie więc tłumów nie będzie. Aczkolwiek zawsze jakieś mniejsze stacje będą mniej oblegane. Szkółka i wypożyczalnia to praktycznie standard nawet w najmniejszych ośrodkach.
Jeśli się uczysz to od siebie polecam Kompleks Beskid, bardzo fajna górka na początek.
@Joterini2: w Szczawnicy kiedyś byłem - kolejek nie było, instruktora ogarnąłem bez problemu, z wypożyczalni nie korzystałem. Sankt Moritz to to nie było, ale na początek wystarczyło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melba: byłem rok temu w Zakopanem, Kasprowy nie działał a w Białce był armagedon, wolałbym uniknąć. Jeżdżę na desce 15 lat ale teraz chce się nauczyć nart pod kontem skiturów. Lookne ten beskid, dzięki.

@elPopo: o Szczawnica to też chyba dobry pomysł, byłem kiedyś w ferie i tłumów nie było wtedy.

@pilot1123: na tym etapie umiejętności to nawet i po plusze będzie się dobrze zsuwać. Myślałem o bialce ze