Wpis z mikrobloga

@mortadela: przeczytałeś to? Czy dajesz link na ślepo? Bo chyba to drugie.
Polska nie kupuje węgla z Donbasu, to co wkleiłeś to przemyt, niezgodny z prawem. To tak jakbyś pisał, że Polska importuje kokainę, równie mądre.
  • Odpowiedz
@Atomus: @szurszur: @Zlpnc: @Ogau: @masz_fajne_donice: @Kiedys_Mialem_Fejm: @RaghNaarRoog:
Czy wy wszyscy jesteście aż tak k_vwa głupi? Każdy zdaje sobie z tego sprawę, że polska stoi na rosyjskich paliwach kopalnych. Z resztą jesteśmy częścią UE, więc i mem dotyczy polski. Wskażcie mi proszę gdzie napisałem, że zaprzeczam faktowi że my też kupujemy ruski gaz? Odniosłem się do mema który został
  • Odpowiedz
@pat1ryk: Sam pewnie wiesz, że identyfikacja miejsca wydobycia węgla jest stosunkowo prosta. „Zorganizowane polowanie” na węgiel z Donbasu zaczęło się gdy sprawa zrobiła się głośna. Jestem pewien, że zakupy nie były intencjonalne, ale w tym czasie były uzasadnione podejrzenia co do legalności źródła. Zresztą podobnie wygląda kwestia importu drewna z Ukrainy.
  • Odpowiedz
@RaghNaarRoog: oj a jestesmy w Unii, tylko ze polaczek nie rozumie ze nie ma nic za darmo, wielkie oburzenie, Unia dsje i wymaga ale nie bez europy bylibysmy druga potegą na świecie ....na równi z gównorusią
  • Odpowiedz
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: coś ci się dzieje chlopie? Przeczytales ze zrozumieniem co napisałem? No chyba nie. Czemu mam niby bronić polityki UE czy Polski? Piętnowanie tutaj UE jako jakiejś nie wiem instytucji z ktora się nie identyfikujemy bo taka jest wymowa tego mema jest śmieszne i po prostu wypomnialem że sami zasuwamy na jednym wózku kupując co się da gdy jest po prostu taniej. Wyjeżdżasz tu z jakimiś neolibkami i swoimi innymi
  • Odpowiedz
@mortadela: w Polsce zawsze tak było, dopóki nie ma afery nikt się nie interesuje.
Tak czy inaczej mówienie że Polska kupuje jest nieprawdą. Rząd nie ma nawet po co kupować, bo antracytem nie da się palić w naszych elektrowniach. Jak już to szedł on do hut, ale one już dawno sprzedane zagranicznemu kupiatałowi. Z resztą w toku śledztwa wyszło, z tego co pamiętam, że przemytnicy podrabiali dokumenty i ci co
  • Odpowiedz