Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 619
#wojna #ukraina #rosja #bekazpisu
Typowy PIS jest typowy. Ukraina dzielnie walczy, sojusz NATO działa, Polacy pomagają uchodźcom - teraz te gnidy co chwilę widać w TV jak przypisują sobie "sukcesy". Ale za chwilę uchodźców będzie 3-4 bańki, nastąpi kryzys humanitarny w kraju i będą potrzebne rozwiązania systemowe. Wtedy te ciamajdy się skitrają i pozostanie liczyć na UE, z którą te głąby mają kosę. Albo UE pomoże, albo będziemy w piździe.
Pobierz BELM0ND0 - #wojna #ukraina #rosja #bekazpisu
Typowy PIS jest typowy. Ukraina dzielnie...
źródło: comment_1646940337cukFIVRt6eylQLYgACthyy.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: tak to się skończy, bo mamy rzad ktory nie myśli logicznie i przygłupie społeczeństwo, ktore to pochwala. Dla jasności, twoj komentarz jest tego jaskrawym przykładem

@ten_kapuczino: tak to się skończy ponieważ mamy sąsiadów którzy nie myślą logicznie przygłupie społeczeństwo, ktore to pochwala. Dla jasności, twoj komentarz jest tego jaskrawym przykładem
@vin42: nie wiem, jak dla ciebie, ale dla mnie praworządność to fundamentalna kwestia. Nie chcę być złośliwy, ale ktoś kto ma w nazwie prawo i sprawiedliwość powinien rozumieć znaczenie praworządności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: nie zły fikoł - urojenia ziobry ważniejsze od praworządności, ale to ja jestem winny krzywdzie ukraińców. hatfu

@ten_kapuczino: czego byś nie napisał, noc nie jest ważniejsze od umierających dzieci na Ukrainie, ani ziobro ani UE.