Wpis z mikrobloga

Żmijoliza to jest taki typ, że jak w przedszkolu ktoś mówił "mój tata jest taaaaki silny" to ona mówiła "a mój jest taki, taki, taki, taaaaaaaaki silny". Budowlaniec się zwierza Jayowi, ta siedzi obok z suczą miną, by po chwili jebnać petardą, że jednak ona ma gorzej. Nie umniejszam tej tragedii, ale #!$%@? daj dziewczyno komuś się podzielić jego własną, bolesną historią, jeśli ma ochotę ci ją wyznać, zanim bezrefleksyjnie podzielisz się swoją, tylko dlatego, że ktoś też miał tragiczne doświadczenie, a ty uważasz że i tak zasługujesz na większe współczucie.
Smaczkiem jest jeszcze to, że dziewucha jest głupia jak but. To że umie sklecić zdania, co na tle niektórych uczestników, ze wszystkich edycji jest do przyjęcia to nie znaczy, że ma coś w tym pustym łbie. Nietoperz to ptak, a ptak to ssak. Boże czy ty to widzisz. Pójdźmy dalej, niech ją ktoś zapyta, czy jest osobą tolerancyjną wobec homo sapiens xd zaczynam się zastanawiać, czy to nie ona będzie moim największym #!$%@? wszystkich edycji, bo klauno to można chociaż zarzucić, że jest zakompleksioną laską i zupełnie sobie z tym w życiu nie radzi, a Żmijka wyrastała chyba w przekonaniu, że jest ósmym cudem świata. Takie różne, a tak podobne w zachowaniach międzyludzkich. To wygląda jak nieumiejętna manipulacja. Ciekawe czy dałyby radę mnie nabrać twarzą w twarz.
#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@Zings: Nie trzeba być inteligentnym aby manipulować to instynktowne, głupi ludzie tak samo uczą się tego od rodziców (może też głupich) bo to jakiś sposób na przetrwanie, oszukać sąsiada, coś tam naściemniać w urzędzie by socjal dostać, kogoś zbajerować by odwalił robotę za nas itd tego typu manipulacje kojarzą mi się właśnie z ludźmi o niskiej inteligencji bo to żaden wyczyn moim zdaniem kogoś okłamać, oszukać, zmanipulować wyczynem jest samemu coś
  • Odpowiedz
@Opportunist: jakich szpiegów?!( ͡° ͜ʖ ͡°)"Hostessy"! I takie,którym jego firma management robi( ͡° ͜ʖ ͡°). Naczelny dostarczyciel lasek do HP. ( ͡° ͜ʖ ͡°) "Hallo,Gjacz?Tu stacja.Kręcimy nowy sezon,podrzuć tu jakąś,albo dwie,oczywiście przypadkową,niby z castingu..."( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz