Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Best11: Nie musisz z nim walczyć. Jest nieszkodliwy. Natomiast jeśli chcesz go wykurzyć z mieszkania, to na weekend otwórz okna i jak temperatura spadnie poniżej 15 stopni, to same się wyniosą do cieplejszych mieszkań.
Od siebie polecam preparat na rybiki.
Mieszkałem w mieszkaniu gdzie sąsiedzi lubowali się w tych stworzeniach, więc było tego w setkach i wszędzie - łazience, jedzeniu, kubkach. Kiedyś sobie piwa nalałem do kufla i zobaczyłem, że to w środku pływa... Testowałem płapki na rybiki, ale to nie działa. Jak masz problem to najlepiej spryskać podłogi tam gdzie najczęściej wychodzą i przewietrzyć mieszkanie wg instrukcji. Ostrzegam że to mocno śmierdzi, więc raczej trujące,
@Best11 ...z tym wychodzeniem tylko w nocy i tylko w łazience to mit....wiele zależy od pory urzędowania ludzi i zwierząt w domu, od tego jak jest ze światłem słonecznym w domu, jak jest z ogólną wilgocią, i jak jest ze sposobami przemieszczania się rybików tzn dziury w kafelkach przy ścianach oto listwy podłogowe utd, może być tak że chodzą po całym mieszkaniu bo mają możliwe poruszanie się w ten sposób, tak samo
@nudziarz123: Kurcze, mamy mieszkanie po flipperach, nie wiemy co jest pod podłogą, może być różnie. Ale ogólnie te rybiki pojawiają się w różnych miejscach.
W zeszłym roku mieliśmy problem z wentylacją w mieszkaniu, ale w tym roku już wszystko śmiga elegancko i wilgoć się nie zbiera. Ba, nawet mamy suszarkę automatyczną, żeby zniwelować schnące pranie.
Jakieś rady co z tym robić? Jak coś po ziemi w nocy wybiegnie to kot raczej