Wpis z mikrobloga

Jest tu ktos z podkarpacia najlepiej Mielec +100km i poleci spoko studio? I jaki jest orientacyjny koszt wykonania poł rękawu od dłoni włącznie do łokcia oraz jaka cena za tatuaż na łydce ok. 5cmx10cm? Wszystko bez koloru tylko czarny ()
#tatuaze
  • 9
@Magdozaur: kurcze, myślałem nad takim małym tatuażem bo mam bliznę pooperacynją pod kolanem i wpadłem na pomysł żeby wytatuować sobie tzw. Dotyk Boga czyli te dwie dłonie co prawie się stykają po obu stronach blizny. Być może 5x10 to trochę zbyt mały tatuaż. A możesz napisać z jakiego regionu jesteś i czy polecasz jakieś studio?
@Laspsrky jeśli Kraków się wlicza, tobtam najszybciej znajdziesz bardzo dobre studia.
Sprawdź każde studio na fb i ig, zobacz w jakim stylu dziarają, czy coś co robią Ci się w ogóle podoba.
Wybierz też styl w jakim chciałbyś się dziarać, domyślam się, że o tym za bardzo jeszcze nie myślałeś, bo nie wspominasz o tym ważnym aspekcie ;)
Dużo informacji musisz przyswoić przed pójściem na tatuaż, jeśli ma to być dobrze zrobione.
@Dare: coś takiego mi się marzy, tutaj jest wykonane na przedramieniu a ja chciałbym tak jak pisałem wcześniej pod kolanem i odrobinę większy. I to nie koniecznie 'na' bliźnie a tak ze ona znajdowałaby się pomiędzy palcami. Zresztą moja blizna nie jest jakaś szeroka tylko nieco długa, jedynie się obawiam że mogą być problemy z dziurkami po szwach bo miałem grubą nicią szyte rany.
Laspsrky - @Dare: coś takiego mi się marzy, tutaj jest wykonane na przedramieniu a ja...

źródło: comment_1646754699lpS3KghdF4lWohBUxRKKEP.jpg

Pobierz
@Laspsrky poszukaj pod hasłami typu blackwork, sketch tattoo itd.
Znajdź kogoś czyje prace Ci się spodobają i napisz do tego tatuażysty z zapytaniem. Najlepiej pytać u źródła.