Wpis z mikrobloga

Mam pytanko. Od kilku lat na półce zalegają mi karty w pudełku (karty nie rozpakowane nawet) z #wiedzmin3 Serce z kamienia. Orientujecie się za ile mogę je sprzedać? Kod do gry, jest już wykorzystany. Chodzi tylko o same karty w opakowaniu. Dodaje kilka tagów, bo nie wiem gdzie pytać ;)

#ps5 #xbox #ps4
  • 10
@Hogataa26: Obserwuję wiedźmińskie rzeczy na tych portalach od kilku lat. Tych kart przewija się całkiem sporo, zarówno z KiW jak i SzK, a szczególnie jak ktoś regularnie sprawdza i regularnie ich szuka. Za 150 zejdą Ci dość szybko, to już Twoja decyzja czy wystawisz za więcej i poczekasz, czy za mniej i sprzedasz szybciej.
@Hogataa26: Wystaw za 250, jak Ci się znudzi czekanie to wtedy zmniejszaj cenę. Tak jak pisałam - to za ile kto wystawia tego typu rzeczy to zawsze czyjaś kwestia indywidualna, tu nie ma przegranych i "wystawiłam zbyt tanio" - wystawiłaś za tyle to się zgodziłaś za tyle je sprzedać. Te karty i tak już aktualnie mają sporą przebitkę w porównaniu z tym za ile je kupiłaś na początku, prawda? ( ͡