Wpis z mikrobloga

@doktorsen: Rogal przekazuje nam ze swiadomosc czlowieka istnieje. Nawiazuje do tego w wielu swoich tekstach. Mozecie myslec co chcecie brac mnie za odklejonego cpuna cokolwiek... Ludzie zastanowcie sie tak naprawde co jest po smierci, religia, nauka, przekaz niekotrych ludzi w swojej tworczosci. Wszedzie ktos chce przekazac prawde. Ludzie natchnieni czytaj ludzie oswieceni ci w ktorych swiadomosc obudzila sie i skumali dzialanie swiata. Sny to najlepsze wskazowka tego jak to wszystko jest skonstruowane. Snienie progresywne to zagadnienie ktore trzeba w sobie rozwijac caly czas wtedy zobaczycie jaka jest prawda o nas. Eminem kali ice cube rogal onar magik to ludzie w ltorych obudzila sie swiadomosc. Przekaz tej piosenki i miszyn zrozumieja ludzie sniacy progresywnie i interesujacy sie tematem. Sam bylem zdanie ze manipulacja swiatem nie istnieje. Teraz siedze tutaj #!$%@? z ciarkami na olecach i uwierzcie mi nie doswiadczyliscie takiego uczucia. To nie sa zwykle ciarki gwarantuje wam. Rogal nie zyje zastrzelil sie jwgo swiadomosc sie obudzila i teraz probuje przekonac do tego jak najwiwcej ludzi. W tym roku wytatuowalem sobie rogala i dziwnym trafem ja niedowiarek uwierzyl w cos co wydaje sie skomplikowane ale uwierzcie nie jest. Wystarczy zaczac polecam obczaic historie topografa i strone snienie progresywne. Z checia przetlumacze te piosenke komus kto uwierzy niech zostawi znak po sobie tutaj i dodam nawet na fejsie wyjasnie co i jak.

"jeden strzał dla wybranych, przecież my najlepiej sie znamy"
"rap to bostwo"
"moj rap moje teksty moje slowa sa prawda"
"Niech wszyscy zgadną co mam na myśli
Po co tu przyszli
Czy mój plan się ziści"

Rogal jako osoba niekoniecznie umarl. Umarlo tylko jego alterego ktore doprowadzilo go do rozwiazania dzialania swiata

W OCB w tle widzimy wojne pojwaiaja sie kolory niebieski i zolty flaga ukrainy oraz czerwony sprawdzcie.