Wpis z mikrobloga

Tęsknie za moim znajomym z czasów podstawówki i gimnazjum ehhh.... Ostatni raz jak się spotkaliśmy się to jakoś 2 lata temu i od tego momentu nie chce ze mną utrzymywać kontaktu. Próbowałem do niego pisać dwa razy ale za każdym razem tylko przeczytał wiadomość i tyle. Nie wiem dokładnie jaki jest powód że się nie odzywa choć mogę się domyślać. Możliwe że przez przypadek obraziłem jego koleżanke z nowej szkoły gdy byliśmy dosyć mocno zjarani. Zauważyłem po nim że nie spodobało mu się co powiedziałem. Albo przez to że jak było więcej ludzi to jak się spytali kto to ten nowy to się nie odezwałem w ogóle xd i przez to wyszedłem na #!$%@?. Albo jeszcze przez to że kiedyś go zaprosiłem do siebie na chlanie to chciał się odpłacić tym samym i zaprosił mnie do siebie by szybko odbębnić to i żebym potem #!$%@?ł. To był taki jedyny przyjaciel któremu ufałem bardziej niż rodzinie, zawsze mi pomagał i nie bałem się mu powiedzieć o jakieś przykrej sytuacji bo poprostu nie czułem zażenowania gdy mu mówiłem. Nostalgia bierze na myśl o tym jak ja taki chłop ze wsi był obsrany bo było mu ciężko wyjechać do dużego miasta kraków. Nigdy nie byłem dalej niż do mojej pobliskiego małego miasta xd. Podróż była bardzo fajna. Wyszedłem z domu wcześniej rano i pojechałem busem do krakowa koło 10 i tak może przez półtory godziny jazda. Wydawało się jakbym jechał jakieś 30 min bo tak było zajebiście. Byłem u niego do środy, mogłem być dłużej ale jego ziomki wymyślili że chcą gdzieś jechać i musiałem wcześniej niestety. Potem mnie odprowadził na busa i się pożegnaliśmy. Może kiedyś opowiem co robiliśmy w te 3 dni. Głupio mi do dzisiaj że tak wyszło i że przyjaźń nie przetrwała do dziś. Nie wiem może wydawałem się irytujący dla niego ale ja tego nie zauważyłem.
#przegryw #smutnahistoria ##!$%@? #samotnosc #przyjazn
  • 1
  • Odpowiedz