Wpis z mikrobloga

Miruny, chyba wpadłem na pomysł jak pozamykać choć trochę mordy onucom i pożytecznym idiotom. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na portalu LinkedIn mnoży się ostatnio od newsów na temat Ukrainy. 80% z nich to głosy wsparcia ale sporo wpisów a zwłaszcza komentarzy też wprost chwali działania Putina. Postanowiłem zrobić eksperyment i wysłałem screena jednego z takich obrzydliwych komentarzy do regionalnego szefostwa firmy (która pochodzi z eu lub USA), z informacją że dana osoba podpisującą się na LinkedInie nazwa firmy udziela się żywo w dyskusjach szerząc propagandę i zapytaniem czy jego stanowisko to oficjalne stanowisko firmy.

Dosłownie po kilku minutach dostałem odpowiedź taka jaka widzicie. I to od dyrektora a sprawa dotyczyła jakiegoś pracownika najniższego szczebla. Podejmą działania i te propagandowe wypowiedzi nie są zgodne z linia firmy.

Polecam pisać do regionalnego szefostwa w ich własnym języku, do czego przydaje się translator https://deepl.com który świetnie daje sobie radę z językiem polskim.

#wojna #ukraina
Pobierz Kremlowska_kaleka - Miruny, chyba wpadłem na pomysł jak pozamykać choć trochę mordy o...
źródło: comment_1646676471FKqwLbq4uwuyXpw7B8XwBP.jpg
  • 4
@Nolimit: sporo znanych firm i osób opublikowało wpisy na temat Ukrainy. A zwłaszcza europejscy politycy, jak von den Leyen czy inni z parlamentu eu. Jak znajdzie się jeden lewy komentarz sporo jest podkomentarzy. Do tego jeszcze po wejściu w profil onucy często pojawiają się inne komentarze i gównoburze, po nitce do kłębka.