Wpis z mikrobloga

@przegraniec01: Rozumiem że masz depresję. W moim odczuciu depresja wynika z tego, że nic nie robimy z swoim życiu, może to zabrzmieć mega prosto i może posądzisz mnie że płytko ale jak dla mnie wyjściem z depresji może być na przykład budowanie czegoś co chcesz zrobić, spróbuj pomyśleć czy nie chcesz mieć swojej firmy lub jakiegoś biznesu, pomyśl o tym co lubisz i zacznij to robić, jak wiesz że masz depresję
@przegraniec01 Ja mam akurat regres. Znaczy się, nie mam myśli samobójczych i myślę o przyszłości. Prawda jest jednak taka, że od kiedy zachorowałem kilka lat temu, uczucia szczęścia już nie odczuwam. Nic mnie nie cieszy niestety i moim marzeniem jest, bym jeszcze kiedyś mógł się cieszyć zwyczajnymi rzeczami.
@Kacperos123 Po części masz rację. Ja mam wiele pasji za które chcę się wziąć ale staram się ograniczyć do max 2 bo jak chcę się robić wiele rzeczy to też człowieka zniechęca... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I jeszcze trzeba popracować nad motywacją oraz nad tym aby nie polegać jak Ci za pierwszym razem nie wyszło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegraniec01: To masz właśnie nie pozwolić aby zły humor popsuł realizację Twoich celów. A jeżeli faktycznie jest to zły dzień i się coś spierniczyło, odpuść sobie dzisiaj i zrób to jutro.