Wpis z mikrobloga

@Zdziszko: cyberpunk dowalił taką liczbę sprzedanych kopii, a do dzisiaj strach drugi raz tą grę przechodzić

widziałem materiały od DF i trochę reddita i kurde stuttering, losowe błędy, że nie wiem czy chce odpalać żeby się denerwować nie tylko na swojego drewnianego skila, ale i technikalia xD
  • Odpowiedz
@Maneharno: Da sie, tak, gra czasami lapie zwieszke ale cala, to nie mmo, wrog wtedy tez sie nie rusza, raz czy dwa umrzesz bo cie to jakos wybije z rytmu ale da sie jak najbardziej grac, przez cale moje zycie bywalo ze gralem w duzo gorzej dzialajace gry i zyje :p jak byles nastolatkiem 20-30 lat temu to sie cieszyles ze gra w ogole dziala, ludziom sie teraz w dupach przewraca
  • Odpowiedz
@3mortis: no ok, ale mówienie, że kiedy się grało w gorzej działające gry. Fakt, ale jak ja grałem w te gry to nie wiedziałem, że można inaczej. Kiedyś to ludzie mieli w telefonie 64 MB pamięci wbudowanej i to było coś xd
  • Odpowiedz
@Maneharno: No dobra, moze to slaby argument, ale jako fan soulsow gram, kompletnie nie przeszkadzaja mi te zwieszki, gdyby to bylo mmo gdzie bos czy wrog wtedy mnie klepie, sa lagi itp ale tutaj przeciwnik tez czeka. Ewentualnie spirać, przeklikaj byle jaka postac i pobiegaj po swiecie i sam ocenisz. Bo wiele tez osob pisze ze to tez kwestia tego jak gra sie polubi z naszym PCtem, czasami ludzie z 3080
  • Odpowiedz
@Maneharno: ja gram na pc, stutteringu nie mam, czasami zalaguje, ale na prawdę sporadycznie, na 50h gry tylko kilka glitchy widziałem, że przeciwnik jebnął przez ścianę itd, ja bym powiedział że zupełnie nie ma dramatu i gra arcygrywalna, ale też mam dosyć mocny sprzęt i ciągnie na full
  • Odpowiedz