Wpis z mikrobloga

Śledzę z doskoku wątek tych łowców pedofili i ciekawi mnie czy twarzą tego SDM jest tylko ten niskorosły czy jest ktoś jeszcze kto jeździ i gada z tymi przygłupami??(nie wliczając tej całej obstawy w kominiarkach)Jakiś czas temu trafiłem na filmik gdzie chyba rozmawiał ze złapanym jakiś Alex i kurva to była przepaść jeśli chodzi o prowadzenie rozmowy.
Mniejsza z tym co myśle o tych całych łowcach ale fajnie było zobaczyć że gada z nimi ktoś poważny a nie smerf którego sztandarowy dowcip to "palisz??i tak bym Ci nie dał...he he " powtarzany do #!$%@?.Już nie wspominam o rozwrzeszczanej Dżesice.
Z góry dzięki jeśli ktoś odpowie czy to ta sama grupa i w niej jest taki rozstrzał jeśli chodzi o tych prowadzących rozmowy czy ten kanał Sztywna Noga z Zasadami (bo na nim głównie ogladam te filmy) wrzuca filmiki różnych grup i po prostu tytuły filmów to zazwyczaj SDM.
#ecpu
  • 4
@RoladaZKluskami to są różne grupy. Na początku była elusive, potem ecpu a potem cała reszta. Zatrzymania ogólnie to zasługa 5-6 grup.
Jeśli mówisz o Szymonie - mefedroniarzu to karierę rozpoczynał w ecpu potem założył swoją grupę, potem przeszedł do następnej. Wszyscy liderzy mają parcie na szkło. Pokazanie twarzy było powodem wywalwnia z elusive a potem ecpu. Łowcy mieli być anonimowi. Ale parcie jest silniejsze.
@RoladaZKluskami pisz jeśli masz pytania. Ja tym zajmuje się od samego początku. Ale proponuje na dzień dobry poszukać wypowiedzi po tagach. Ewentualnie znaleźć profil na FB Koszmar dla lowcow